
Підшипник F-555806/F-555809 JN8 INA (Німеччина), 26x55x18, з втулкою
908 ₴
- Готово до відправки
- Код: F555806/F555809 JN8
+380 (95) 120-95-28
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
F-555806/F-555809 JN8 INA - Підшипник КПП легкових автомобілів VW. Номери за каталогом: F 555806/F 555809, INA 712131110, INA F-555809, Seat 02T311373J, Volkswagen 02T311373J, Volkswagen 02T311373G, Volkswagen 02T311373G, Volkswagen 02T311373G, Розміри (d x D/Df x T): 26x55x18 мм. Із втулкою.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 712157910 |
| Виробник | Schaeffler INA |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Beetle, Jetta, Octavia, Yeti, Eos, Passat, Superb, Caddy, Polo, Fabia, Leon, Fox, Tiguan, Lupo, Toledo, Rapid, A1, Touran, A3, UP!, TT, Golf, Q3, Roomster, Alhambra, Altea, Cordoba, Scirocco, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр - d | 26 mm |
| Зовнішній діаметр - D | 55 mm |
| Ширина - B | 18 mm |
- Ціна: 908 ₴
