
Підшипник 17887/17831, (17887/31) KOYO (Японія), 45.23х79.985х19.842 мм, роликовий радіально-упорний конічний
844 ₴
- Готово до відправки
- Код: 17887/17831
+380 (95) 120-95-28
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 17887/17831 виробництва KOYO (Японія). Має розміри 45.23х79.985х19.842. Підшипник роликовий конічний однорядний радіально-упорний. Бренд KOYO відноситься до преміального сегмента підшипників. Застосовність - автомобільна та с/г техніка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KOYO |
| Кросс-номери | Mitsubishi MB092348; Suzuki 0926545002; Toyota 9036845001 |
| Країна виробник | Японія |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Samurai, Jimny, X-90, Vitara, Grand Vitara, SJ413 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр - d | 45.23 mm |
| Зовнішній діаметр - D | 79.985 mm |
| Ширина - B | 19.842 mm |
- Ціна: 844 ₴
