
Сальник 12013928 CORTECO (55x70x8) NBR BASLDRWX67
204 ₴
- Готово до відправки
- Код: 12013928
+380 (95) 120-95-28
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сальник Corteco 55x70x8 тип NBR BASLDRWX67 артикул 12013928. Виробник - Corteco (Німеччина).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Кросс-номери | Mercedes-Benz A6319972746 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 12013928 |
| Сумісність з маркою | Citroen, Lamborghini, Renault, Alfa Romeo, Porsche, Peugeot, Opel, Volkswagen, Audi, Lancia, Bentley, BMW, Fiat, Iveco, Ford |
| Сумісність з моделлю | Vectra, Boxer, Ducato, Flying Spur, Omega, Jumper, C-Max, Transit Connect, AR 6, Kadett, Panamera, 131, Transit Courier, Phaeton, Espero, Calibra, Tourneo Connect / Grand Tourneo Connect, Cayenne, Fiesta, Q7, Q5, Bentayga, Focus, Thema, R8, Campagnola, Frontera, Touareg, Trafic, A4, A5, A6, A8, Urus, Mascott, Master, AR 8, Dedra, Ascona, Continental, Astra, Argenta, Mondeo, Movano, Safrane, Croma, 132, Daily |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр - d | 55 mm |
| Зовнішній діаметр - D | 70 mm |
| Ширина - B | 8 mm |
- Ціна: 204 ₴
