
Сальник 01002259B CORTECO (10x15x3) NBR B10F
151 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 01002259B
+380 (95) 120-95-28
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сальник Corteco 10x15x3 тип B1OF артикул 01002259B. Виробник – Corteco (Німеччина).
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 01002259B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Матеріал | NBR |
| Висота | 3 мм |
| Внутрішній діаметр | 10 мм |
| Зовнішній діаметр | 15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр - d | 10 mm |
| Зовнішній діаметр - D | 15 mm |
| Ширина - B | 3 mm |
- Ціна: 151 ₴
