
Підшипник PW40750037CS PFI (США), 40х75х37 мм
1 024 ₴
- Готово до відправки
- Код: PW40750037CS
+380 (95) 120-95-28
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник PW40750037CS, виробництва PFI (США). Має розміри 40*75*37. Підшипник кульковий радіально-упорний дворядний з двостороннім захистом та ущільненням із гуми або пластмаси.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PW40750037CS |
| Виробник | PFI |
| Країна виробник | США |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Mondeo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр - d | 40 mm |
| Зовнішній діаметр - D | 75 mm |
| Ширина - B | 37 mm |
- Ціна: 1 024 ₴
