
Підшипник PW25520042CS PFI (США), 25х52х42 мм
730 ₴
- Готово до відправки
- Код: PW25520042CS
+380 (95) 120-95-28
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник PW25520042CS, виробництва PFI (США). Має розміри 25*52*42. Підшипник кульковий радіально-упорний дворядний з двостороннім захистом та ущільненням із гуми або пластмаси.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PW25520042CS |
| Виробник | PFI |
| Країна виробник | США |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel, Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Wagon R, Ignis, ALTO |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр - d | 25 mm |
| Зовнішній діаметр - D | 52 mm |
| Ширина - B | 42 mm |
- Ціна: 730 ₴
