
Підшипник PW40730055CSHD PFI (США), 40х73х55 мм
1 708 ₴
- Готово до відправки
- Код: PW40730055CSHD
+380 (95) 120-95-28
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник PW40730055CSHD, виробництва PFI (США). Має розміри 40*73*55. Підшипник кульковий радіально-упорний дворядний з двостороннім захистом та ущільненням із гуми або пластмаси.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PW40730055CSHD |
| Виробник | PFI |
| Країна виробник | США |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Iveco |
| Сумісність з моделлю | Daily |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр - d | 40 mm |
| Зовнішній діаметр - D | 73 mm |
| Ширина - B | 55 mm |
- Ціна: 1 708 ₴
