
Підшипник LM603049/LM603011 (LM 603049/11) TIMKEN, 45,242x77,788x19,842, роликовий конічний
684 ₴
- Готово до відправки
- Код: LM603049/LM603011
+380 (95) 120-95-28
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник LM603049/LM603011 виробництва TIMKEN (США). Має розміри 45242 * 77.788 * 19.842. Підшипник роликовий конічний однорядний радіально-упорний. Бренд TIMKEN належить до преміального сегмента підшипників. Застосовність - автомобільна та с/г техніка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIMKEN |
| Кросс-номери | Nissan 4021050W00; TIMKEN SET37 |
| Країна виробник | США |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | LM603049/LM603011 |
| Сумісність з маркою | Land Rover |
| Сумісність з моделлю | Range Rover, Defender, Discovery |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр - d | 45.242 mm |
| Зовнішній діаметр - D | 77.788 mm |
| Ширина - B | 19.842 mm |
- Ціна: 684 ₴
