
Підшипник LM300849/LM300811, (LM300849/11) KOYO, 40,987x67,975x17,5 мм, роликовий радіально-упорний конічний
645 ₴
- Готово до відправки
- Код: LM300849/LM300811
+380 (95) 120-95-28
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник LM300849/LM300811 виробництва KOYO (Японія). Має розміри 40.987*67.975*17.5. Підшипник роликовий конічний однорядний радіально-упорний. Бренд KOYO відноситься до преміального сегмента підшипників. Застосовність - автомобільна та с/г техніка.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LM30084911 |
| Виробник | KOYO |
| Кросс-номери | MAN 81934206009; Nissan 4021550W00 |
| Країна виробник | Японія |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | G-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр - d | 40.987 mm |
| Зовнішній діаметр - D | 67.975 mm |
| Ширина - B | 17.5 mm |
- Ціна: 645 ₴
