Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник BAHB-311443 B, виробництва SKF. Має розміри 40*72*37. Підшипник кочення кульковий одиночний упорний з двома внутрішніми кільцями. Підшипники для виробництва SKF (Швеція). Застосовність - FEAT CORDOBA 1994-2002, IBIZA II 1993-1999, IBIZA III 1999-2002, INCA 1995-2003, TOLEDO I 1996-1999, VOLKSWAGEN CADDY II 1995-2 1985-1992, GOLF III 1991-1999, GOLF IV (CABRIOLET) 1995-2002, JETTA II 1987-1991, PASSAT 1988-1997, POLO CLASSIC 1995-2001, PO9 V9 1998
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Швеція |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | BAHB311443B |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Caddy, Cordoba, Polo, Toledo, Corrado, Jetta, Golf, Passat, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр - d | 40 mm |
| Зовнішній діаметр - D | 72 mm |
| Ширина - B | 37 mm |
- Ціна: 1 235 ₴

