
Підшипник 30205 (7205) Китай, 25x52x16, 25 мм, роликовий радіально-упорний конічний
54 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 30205
+380 (95) 120-95-28
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 30205, старе маркування 7205 виробництва Китай. Має розміри 25*52*16,25. Підшипник роликовий конічний однорядний радіально-упорний. Підшипники виробництва Китай належать до дешевого сегменту підшипників. Застосовність - автомобільна та с/г техніка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Кросс-номери | BPW 0264012500; Bosch 1900910203; Chevrolet 96316635; Daewoo 96316635; Daf 125026; Ford Motor Company XM341216CA; Kia 0S08333075; Mazda XM341216CA; Mitsubishi MD717159; NTN 30205; Nissan 40210H1000; Schaeffler FAG 713644180 |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 42 мм |
| Зовнішній діаметр | 84 мм |
| Ширина | 39 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр - d | 25 mm |
| Зовнішній діаметр - D | 52 mm |
| Ширина - B | 16.25 mm |
- Ціна: 54 ₴
