
Підшипник LM501349/10 TIMKEN, 41.275х73.431х19.558, роликовий конічний
671 ₴
- Готово до відправки
- Код: LM501349/LM501310
+380 (95) 120-95-28
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник LM501349/LM501310 виробництва TIMKEN (США). Має розміри 41.275*73.431*19.558. Підшипник роликовий конічний однорядний радіально-упорний. Бренд TIMKEN належить до преміального сегмента підшипників. Застосовність - автомобільна та с/г техніка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIMKEN |
| Кросс-номери | Case IH 663558R1; Mercedes-Benz 0019806202; TIMKEN LM501349 |
| Країна виробник | США |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | LM501349LM501310 |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter, T1/TN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр - d | 41.275 mm |
| Зовнішній діаметр - D | 73.431 mm |
| Ширина - B | 19.558 mm |
- Ціна: 671 ₴
