
Підшипник вижимний RCT 4064 S KOYO (Японія), (SF0815, N2043, CH14769, TO1710), 40x63.5x16
798 ₴
- Готово до відправки
- Код: RCT4064S
+380 (95) 120-95-28
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник RCT 4064 S виробництва KOYO (Японія). Має розміри 40x63,5x16. Аналоги – SF0815, N2043, CH14769, TO1710.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KOYO |
| Країна виробник | Японія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | RCT4064S |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Corona, Celica, Dyna, HiAce |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр - d | 40 mm |
| Зовнішній діаметр - D | 63.5 mm |
| Ширина - B | 16 mm |
- Ціна: 798 ₴
