
Підшипник 32215 SKF (Німеччина), 75x130x33, 25 мм, роликовий радіально-упорний конічний
1 965 ₴
- Готово до відправки
- Код: 32215
+380 (95) 120-95-28
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 32215 виробництва SKF (Німеччина). Має розміри 75*130*33.25. Підшипник роликовий конічний однорядний радіально-упорний. Аналоги - T4DC075 ISO, VKHB 2033 SKF, HDB037 SNR, SET 1064 TIMKEN, 1103771 IVECO, JD37116 JOHN DEERE, 06 32490 1400 MAN, 06 32499 0005 MAN, 06 32499 0200 MAN, 81 93420 6096 MAN, 87 52330 1010 MAN, A0 02343 2215 MAN, A0 77322 1500 MAN, 000 981 7405 MERCEDES BENZ, 000 981 8405 MERCEDES BENZ, 001 981 4805 MERCEDES BENZ, 327 981 0305 MERCEDES BENZ, 942 981 0205 MERCEDES BENZ, 26800180 NEW HOLLAND, 301197 NEW HOLLAND, 14102 SCANIA.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Кросс-номери | Iveco Motors 1103771; MAN A0773221500; Mercedes-Benz 0019814805; SKF VKHB2033; SNR HDB037; Scania 14102; TIMKEN SET1064 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Ширина | 33.4 мм |
| Внутрішній діаметр | 75 мм |
| Зовнішній діаметр | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр - d | 75 mm |
| Зовнішній діаметр - D | 130 mm |
| Ширина - B | 33.25 mm |
- Ціна: 1 965 ₴
