
Підшипник EC 12917 SNR (Франція), 40х80х19.75 мм, роликовий радіально-упорний конічний
1 000 ₴
- Готово до відправки
- Код: EC12917
+380 (95) 120-95-28
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник EC 12917 виробництва SNR (Франція). Має розміри 40х80х19.75. Підшипник роликовий конічний однорядний радіально-упорний. Бренд SNR відноситься до преміального сегмента підшипників. Застосовність - автомобільна та с/г техніка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SNR |
| Країна виробник | Франція |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | EC.12917 |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Safrane |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр - d | 40 mm |
| Зовнішній діаметр - D | 80 mm |
| Ширина - B | 19.75 mm |
- Ціна: 1 000 ₴
