
Сальник 12014824B ACM B1BASLSFRSX7 (29,8x52x10/13,5) CORTECO
186 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 12014824B
+380 (95) 120-95-28
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сальник Corteco 29,8x52x10/13,5, артикул 12014824B ACM B1BASLSFRSX7 . Виробник – Corteco (Німеччина). Оригінальні номери -40003050, 40004830, 60809138, 60806372, 82361208.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12014824B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Висота | 10 мм |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 52 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Lancia, Fiat, Alfa Romeo |
| Сумісність з моделлю | Doblo, 156, Brava, Bravo, Stilo, Ypsilon, Punto, Tempra, Linea, Prisma, Thema, Tipo, Regata, 145, 146, 155, Grande Punto, Spider, Uno, MiTo, GT, Coupe, Ronda, Croma, Dedra, Delta |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр - d | 29.8 mm |
| Зовнішній діаметр - D | 52 mm |
- Ціна: 186 ₴
