
Підшипник PW40720037CS PFI (США), 40х72х37 мм
910 ₴
- Готово до відправки
- Код: PW40720037CS
+380 (95) 120-95-28
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник PW40720037CS, виробництва PFI (США). Має розміри 40*72*37. Підшипник кульковий радіально-упорний дворядний з двостороннім захистом та ущільненням із гуми або пластмаси.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PW40720037CS |
| Виробник | PFI |
| Країна виробник | США |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Caddy, Cordoba, Polo, Toledo, Jetta, Golf, Passat, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр - d | 40 mm |
| Зовнішній діаметр - D | 72 mm |
| Ширина - B | 37 mm |
- Ціна: 910 ₴
